Firma Profili

           Ülkemiz hayvancılığının  gelişmesi ve büyümesi için şirketimizin ilk kurulduğu günden itibaren kendimizi sorumlu görerek gerek yurt içinde, gerekse yurt dışında ilkeli, kaliteli ve dürüstlük çizgimizden ödün vermeden büyüterek büyüme ilkesiyle 2014 yılının Şubat ayında bu güzel ve heyecanlı serüvene başladık.

 

           Firmanın asli görevi çiftliklere özel yem ve yem katkı maddesi satış ile birlikte danışmanlıktır. Hayvancılık sektöründe bulunan tüm işletmelere kaliteli ürün tedariki için zamanla kapasitemiz arttırarak hep daha iyi ürün ve hizmet  için  yurt dışı ve yurt içinden çiftlikler ve yem fabrikalarının ihtiyacı olan yem, vitamin mineral karışımları, enerji sağlayıcılar, verim arttırıcılar, buzağı maması, yalama blokları, hammaddeler, liquid ve sıvı ürünler, toksin bağlayıcılar ve maya ve benzeri ürünlerin tedarik ve  teknik hizmeti konusunda her zaman  sektörde en iyisi olmayı hedeflemiştir.
 

           Kuruluşumuzun ilk gününden itibaren faydalı olarak  tavsiye edilebilir ilkesini benimsetmek için çaba sarf ettik. Bugün geldiğimiz noktada bunu başarmış olduğumuzu  görmek bize ayrı bir mutluluk ve daha iyisini yapmamız gerektiği için  ayrıca motive etmektedir. İlk günki hevesimiz ve enerjimizle biz daha iyisini yapabilmek için çalışmaktan hiç vazgeçmeyecegiz.

 

Hep Birlikte, Daha İyiye.

 

 

Değerlerimiz

Müşteri  memnuniyeti odaklı, yeniliklerin öncüsü olup, teknik destekle  faydalı birlikte daha iyi işler yapmak şirketimizin ilk ve en önemli değeri olmuştur.

İlk günden beri tutkumuz, değer yaratarak değerli olmak ve değerli kılmak.

Hep Birlikte, Daha İyiye.

Kalite Politikası

Kalite politikamız, sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutma​​k, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemleri ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktır.

 

Hep Birlikte, Daha İyiye

Tesis & Teknoloji

Belgelerimiz

Bölge Sorumluları

GÜNEYDOĞU ANADOLU BÖLGESİ
Seyit Mehmet DİKİCİ
TRAKYA BÖLGESİ
İÇ ANADOLU BÖLGESİ
Abdullah ŞEN
DIŞ TİCARET SORUMLUSU
Samet BAYRAK
İÇ ANADOLU BÖLGESİ
Hacı İsmail TANŞİ
EGE BÖLGESİ
Erdem KORKMAZ
AKDENİZ BÖLGESİ
M. Nuri HATIPOĞLU
İÇ ANADOLU BÖLGESİ
İsmail AYDOĞDU
KARADENİZ BÖLGESİ
Gökhan UÇAR
GÜNEY EGE BÖLGESİ
DOĞU ANADOLU BÖLGESİ
Akif ÖZKAN

İnsan Kaynakları